Door op 26 november 2013

PvdA bij jou in de buurt

De Partij van de Arbeid organiseert op zaterdag 30 november weer een landelijke Straten-Generaal. In aansluiting hierop gaat onze afdeling de dag ervóór in Groenlo en op de dag zelf in Lichtenvoorde de straat op om te praten met de inwoners. Tijdens deze speciale editie van ´PvdA in de buurt´wordt aandacht besteed aan wat inwoners belangrijk vinden in onze gemeente.  De fractie zal dan voor de tweede keer dit jaar verantwoording afleggen over de inbreng in de gemeenteraad, waarbij speciaal daarvoor gemaakte flyers worden uitgedeeld.

Nieuw is dat je bij de fractie “op de koffie kunt komen”. Er wordt op beide markten koffie uitgedeeld aan belangstellenden. Uiteraard ROOD-merk met MAX HAVELAAR Keurmerk. Wij staan immers voor een solidaire en duurzame gemeente.

Wil je als buurt of vereniging de fractie eens op de koffie uitnodigen, dan kun je dat laten weten via de knop in de rechter kolom.